Županove petice: na gradu Beltinci počastili naše najboljše osnovnošolce
Pestrost njihovih poti je najlepši dokaz, kako raznolike talente premore naša mladina. Vsak od njih je iz županovih rok prejel darilni bon, simbolično "petico" in osebno čestitko z mislijo, izbrano posebej zanj.
V nagovoru je župan poudaril, da za vsako odlično oceno stojijo leta truda, vztrajnosti in odrekanja, ter se zahvalil staršem in učiteljem, ki stojijo za vsakim mladim uspehom. Mladim je zaželel, naj ostanejo radovedni, pošteni in pogumni, predvsem pa, kot zmeraj poudarjamo, da naj ne pozabijo, od kod prihajajo.
Iskrene čestitke vsem nagrajenkam in nagrajencem, ponosni smo na vas!
OŠ Beltinci: David Flisar, Luna Forjan, Matevž Medved, Rok Vinkovič, Lukas Balažic, Liza Beuermann, Vita Kovšca, Nik Mihalič, Ajda Vereš, Daša Antolin, Nastja Antolin, Zara Katarina Bokan, Ines Horvat in Viktor Pavlin.
OŠ Bakovci – POŠ Dokležovje: Matevž Panker in Mitja Korošak.
VIR: Občina Beltinci
| Dolžina: | 0 minutno branje |
| Objavljeno: | 22. Jun. 2026 |